piątek, 29 czerwca 2012

Perfumeria invader

Zrobiłam ostatnio najazd na perfumerie, znalazłam coś fajnego? oł yes:) W rossmannie załapałam się jeszcze na kończącą się promocję i kupiłam słynny micel. Kupiłam też jaśminowy carmex w normalnej cenie - i tu niestety zostałam przechytrzona, ponieważ aktualnie jest on w promocji w Super-Pharm. Whatever:/ 
Dziś rozpoczęła się nowa promocja w rossmannie i koniecznie muszę zakupić olejki Alterra, poprzednia dawka już mi się skończyła a są niesamowicie uzależniające. 
Następnie odwiedziłam Sephorę, trwają tam teraz wyprzedaże, sporo produktów ma obniżone ceny, ja wybrałam pędzel do podkładu (w moim przypadku do bb kremu) i zestaw startowy StriVectin. 

W skład zestawu wchodzi Intensive Concentrate for Stretch Marks&Wrinkles, Eye Concentrate for Wrinkles i Replenishing Cleanser. Dwie sztuki z zestawu na stronie producenta widnieją w kategorii Best Sellers, hmm so far so good:) No więc rozpoczynam testy, jestem bardzo ciekawa, szczególnie kremu pod oczy, producent obiecuje: likwidacje kurzych łapek crow’s feet, w dosłownym tłumaczeniu po angielsku mamy do czynienia ze stopami kruka, to już chyba wolę nasze kurze łapki;) Krem zlikwiduje także sińce i zapobiegnie puffiness(opuchliźnie). Producent podaje iż pojemności, które zakupiłam wystarczą mi na trzy tygodnie używania, tak też zrobię, rozpoczynam testy. 
See you soon, a z tymi maleństwami za 3 tygodnie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

2 komentarze:

  1. teraz też takie zestawy były w Sephorze w zimowej wyprzedaży :) Mój mąż kupił sobie i jest póki co zadowolony. A jak się u Ciebie sprawdził?

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie miałam nic z tej firmy :) Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Thank you for your time:)