poniedziałek, 25 czerwca 2012

Outfit Inspiration czyli kopiuj strój

Dzisiejsza lekcja zahacza już mocno o następną czyli wyprzedażowe szaleństwo, które rozkręca się na całego. Moją ulubioną stroną gdzie mogę pooglądać najnowsze outfits (stroje) gwiazd jest Celebstyle. Nie tylko mogę pooglądać, ale i przeczytać opis, co pozwala oszukać umysł i przemycić mu kilka nowych słówek;) Bierzemy dziś na tapetę moją ulubioną Jessicę Albę - ubóstwiam jej styl. 
picture from Celebstyle.com
W opisie możemy przeczytać, że została ona przyłapana przez reporterów looking crisp czyli wyglądając żywo, barwnie. Redakcja portalu skupiła się najmocniej na opisie jej torebki, no to spójrzmy: It's the perfect size to stash all your needs ma idealny rozmiar, żeby ukryć wszystkie potrzeby (rzeczy). It's structured silhouette ma strukturalną sylwetkę, zarys. 
No to co Jessica ma na sobie, zacznijmy od a white blazer podobny możemy teraz upolować na wyprzedaży, np w River Island, kosztuje 20F i został przeceniony z 35. Następnie piękne jeans oraz a blouse. Outfit wykańczają a hat and a scarf. Skopiowałam strój korzystając z przecenionych rzeczy w sklepie Asos, New Look oraz River Island, wszystkie sklepy wysyłają do Polski. 

Już niebawem wyprzedażowe madness (szaleństwo) 
See you soon:)  Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

3 komentarze:

  1. No Jessica zawsze jest bezbłędna, no może prawie zawsze;) Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super stylizacja :) Zazdroszczę torebki :)

    OdpowiedzUsuń

Thank you for your time:)